Вакцинацію освітян можуть зробити обов'язковою

Чи будуть вакцинувати освітян на постійній основі і чи закриють допуск до шкіл невакцинованим учням

Вакцинацію освітян можуть зробити обов'язковою

Новий лист МОЗ: як виконати норми харчування

Невакцинованих учнів, які не мають медичних протипоказань, не потрібно допускати до закладів освіти, а освітян мають вакцинувати обов’язково.

Таку інформацію повідомив головний санітарний лікар Ігор Кузін в інтерв'ю LIGA.Life.

Медичні огляди працівників: тримаємо під контролем

«Я б зважав на рішення Верховного Суду щодо недопуску невакцинованих дітей до закладів освіти. І запроваджував подібні норми в законі: не допускати до закладів освіти дітей, які не вакциновані і не мають на це об’єктивних причин, абсолютних медичних протипоказів. Вони все одно можуть обирати альтернативу – дистанційний формат абощо», – наголосив Кузін.

Він також підкреслив, що вакцинація має бути обов’язковою для працівників освіти.

«У нас є частина дорослого населення, для якої вакцинація має бути обов’язковою: працівники освіти, сфери обслуговування, ми не маємо допускати їх до робочих місць без щеплення», – додав Ігор Кузін.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цифровізація української освіти: реалізація, проблеми і перспективи

Через необхідність дистанційного навчання актуальним і перспективним напрямом розвитку вітчизняної системи освіти стала її цифровізація. Що вона передбачає, з якими проблемами зіткнулись розробники Національної платформи цифрової освіти, що чекає педагогів і здобувачів освіти в перспективі – у нашій статті
9911

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12273

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді