МОН рекомендує починати підготовку до нового навчального року

Забезпечення безпечного середовища має стати пріоритетом діяльності керівників

Підготовка до нового навчального рокуГотовність до роботи влітку: експрес-перевірка

 

У Міністерстві освіти та науки пропонують департаментам освіти і науки розпочати роботу щодо підготовки закладів освіти до нового навчального року та проходження осінньо-зимового періоду 2023/24 року.

Зокрема в освітньому відомстві акцентують на необхідності вважати забезпечення безпечного освітнього середовища пріоритетним напрямком діяльності керівників всіх рівнів.

Для того щоб заклад освіти своєчасно та якісно підготувався до нового навчального року, Міносвіти пропонує врахувати в роботі Інструктивно-методичні матеріали щодо порядку підготовки закладу освіти до нового навчального року.

Окрім того, для організації освітнього процесу в очній формі навчання МОН рекомендує продовжити відповідну роботу щодо забезпечення закладів освіти об’єктами фонду захисних споруд шляхом облаштування існуючих та будівництва нових захисних споруд цивільного захисту, споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів закладів освіти.

Також засновники та керівництво закладів освіти мають передбачити забезпечення мінімальних вимог для належної організації освітнього процесу в захисних спорудах.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
143171

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86578

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
47019

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді