У школах триває тестування з математики у межах державного моніторингу освіти

16 травня розпочалося тестування учнів 6-х і 8-х класів з математики в межах моніторингу результатів навчання

Державний моніторинг результатів навчанняЯк працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

Тестування відбудеться 16-19 травня на платформі Всеукраїнської школи онлайн і охопить понад 12 тис. учнів 6-х і 8-х класів репрезентативної вибірки з 276 закладів загальної середньої освіти. Під час моніторингу досліджуватимуться результати навчання учнів щодо засвоєння тем за два роки навчання.

Таку інформацію зазначили на сайті Державної служби якості освіти.

«Передбачено два основних способи проведення тестування: безпосередньо в закладі освіти — для учнів, які навчаються очно чи у змішаному режимі; за місцем перебування — для тих, хто навчається дистанційно. Учні, які перебувають за кордоном або ж не мають змоги пройти тестування разом зі своїм класом, долучаться дистанційно», — повідомив Голова Держслужби якості освіти Руслан Гурак. 

Кожен заклад освіти-учасник моніторингу для отримання результатів навчання залучить до тестування по одному класу з паралелі 6-х та 8-х класів. Отримані дані будуть конфіденційними та опубліковані лише в узагальненому вигляді. Свої результати зможе побачити лише учень/учениця у власному кабінеті на платформі ВШО. Результати окремо взятої школи чи класу не публікуватимуться і не надаватимуться директору, педагогам чи органам управління освітою. 

Окрім того, у тестуванні візьмуть участь учні 6-х класів зі 136 шкіл — учасників інноваційного освітнього проєкту всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти» (пілотні школи НУШ).

Розробниками тестування стали Державна служба якості освіти спільно з проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) та педагогами-практиками, авторами навчальних програм і стандартів.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1599

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2597

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді