У школах триває тестування з математики у межах державного моніторингу освіти

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

16 травня розпочалося тестування учнів 6-х і 8-х класів з математики в межах моніторингу результатів навчання

Державний моніторинг результатів навчанняЯк працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

Тестування відбудеться 16-19 травня на платформі Всеукраїнської школи онлайн і охопить понад 12 тис. учнів 6-х і 8-х класів репрезентативної вибірки з 276 закладів загальної середньої освіти. Під час моніторингу досліджуватимуться результати навчання учнів щодо засвоєння тем за два роки навчання.

Таку інформацію зазначили на сайті Державної служби якості освіти.

«Передбачено два основних способи проведення тестування: безпосередньо в закладі освіти — для учнів, які навчаються очно чи у змішаному режимі; за місцем перебування — для тих, хто навчається дистанційно. Учні, які перебувають за кордоном або ж не мають змоги пройти тестування разом зі своїм класом, долучаться дистанційно», — повідомив Голова Держслужби якості освіти Руслан Гурак. 

Кожен заклад освіти-учасник моніторингу для отримання результатів навчання залучить до тестування по одному класу з паралелі 6-х та 8-х класів. Отримані дані будуть конфіденційними та опубліковані лише в узагальненому вигляді. Свої результати зможе побачити лише учень/учениця у власному кабінеті на платформі ВШО. Результати окремо взятої школи чи класу не публікуватимуться і не надаватимуться директору, педагогам чи органам управління освітою. 

Окрім того, у тестуванні візьмуть участь учні 6-х класів зі 136 шкіл — учасників інноваційного освітнього проєкту всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти» (пілотні школи НУШ).

Розробниками тестування стали Державна служба якості освіти спільно з проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) та педагогами-практиками, авторами навчальних програм і стандартів.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершення 2024/2025 навчального року в закладах загальної середньої освіти

Усе про завершення 2024/2025 навчального року: дати, оцінювання, документи та особливі випадки. МОН роз'яснює ключові питання для шкіл: визначення термінів, подолання освітніх втрат, переведення учнів, видача документів - зокрема за кордоном та з відзнакою, заохочення та оцінювання досягнень.
47890

Як оплачувати вчителям заміну уроків

У школах часто виникають ситуації, коли складно знайти вчителя, який може провести уроки замість колеги. Наприклад ситуація, коли вчитель фізики відмовляється заміняти уроки математики, чи вчитель літератури — уроки історії, і їм заміну оплачують не за 14 тарифним розрядом, а за 11-м, без надбавок за категорію, яку вони мають за своїм предметом. Як організувати та правильно оплатити заміну уроків — читайте у статті
119

Відпустки вчителів – 2025: тривалість, порядок надання та оплати

З’ясуємо норми щодо надання відпусток в умовах воєнного стану. Розглянемо види відпусток вчителів та інших працівників закладів загальної середньої освіти, а також питання поділу та перенесення відпустки, оплати відпускних. Надаємо зразок наказу про відпустку
159856

Обриси сучасного внутрішньошкільного контролю

Внутрішньошкільний контроль, моніторинг педагогічних процесів і явищ — ціла наука, а вміння успішно його здійснити — мистецтво. Не вдаючись у деталі, окреслимо основні моменти внутрішньошкільного контролю.
31569

Графік відпусток у закладі освіти

Графік відпусток — обов’язковий документ. За відсутність графіка чи не ознайомлення з ним працівників Держпраці притягує керівників до адміністративної відповідальності. Перевірте, чи правильно склали, затвердили й погодили документ
59606

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді