Міносвіти докладає максимум зусиль для необхідного функціонування мережі дитсадків

Наразі в Україні дошкільною освітою охоплено понад 750 тисяч малюків, що складає 65% дітей дошкільного віку

Функціонування мережі дитсадків

Автономізація фінансів ЗДО: розв’язуємо робочі ситуації

Міністерство освіти та науки й місцеві органи управління освітою наполегливо працюють, аби забезпечити функціонування мережі дошкільних закладів та доступу дітей до якісної дошкільної освіти.

Таку інформацію зазначено на сайті Міносвіти у відповідь на публікації деяких ЗМІ щодо можливого зникнення традиційних закладів дошкільної освіти.

Як повідомляють у МОН, наразі мережа закладів дошкільної освіти суттєво страждає через наслідки війни.

Станом на 11 травня, з майже 15 тисяч дитсадків, що функціонували до початку війни, понад тисяча пошкоджені або зруйновані. Також варто зауважити, що 846 закладів розташовані на окупованих територіях, а 131 залишається прихистком для внутрішньо-переміщених осіб.

Зокрема, освітній процес триває у 10 367 закладів дошкільної освіти. Дошкільною освітою охоплено понад 750 тисяч дітей — 65% від загальної кількості.

Для того, щоб охопити дошкільною освітою більше дітей, які нині перебувають у складних умовах війни, в освітньому відомстві розробили методичні рекомендації, які викладено для обговорення.

Окрім того, зважаючи на відповідну ситуацію у Міністерстві освіти та науки пропонують впровадження альтернативи звичайним дитячим садкам у вигляді груп короткотривалого перебування на базі шкіл, садочків, клубів, бібліотек та інших обладнаних укриттями приміщень.

Передбачається, що створення таких альтернативних форм покращить доступ дітей до якісної дошкільної освіти.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати фізкультурно-оздоровчу роботу в закладі дошкільної освіти

Фізкультурно-оздоровчу роботу в дошкільних закладах проводять, аби забезпечити рухову активність дітей та сприяти їхньому повноцінному фізичному розвитку. Розглянемо основні завдання
30710

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
10818

Звіт вихователя дитсадка

Проблема звітності так чи інакше постає перед кожним педагогом закладу дошкільної освіти. Ми спробуємо допомогти розібратись, на що треба звернути увагу, які елементи звітності є обов’язковими, як зробити процес написання звіту універсальним.
65608

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді