Влада формує принципи роботи щодо освітньої реінтеграції Донбасу

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

В Україні створять координаційні ради з питань стабілізації ситуації на деокупованих територіях

Освітня реінтеграція ДонбасуЯк працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

Уряд рекомендував Донецькій та Луганській обласним державним адміністраціям утворити координаційні ради з питань стабілізації ситуації на деокупованих територіях областей та їх реінтеграції.

Така інформація зазначена у відповідній постанові Кабінету Міністрів України. 

Насамперед утворені ради повинні розпочати підготовку проєктів планів першочергових дій із стабілізації ситуації на деокупованих територіях та їх реінтеграції.

Окрім того, у межах підготовки до дій із стабілізації ситуації має бути проведена робота з відновлення органів державної влади, безпеки, гуманітарного та медичного реагування, відновлення інфраструктури, економіки, інформаційної політики, а також робота з відновлення освітніх потреб громадян.

Під час забезпечення освітніх потреб координаційні ради мають організувати роботу з ведення обліку дітей дошкільного і шкільного віку та організації надання освітніх послуг.

Зокрема, повинні бути визначені першочергові потреби дітей з особливими освітніми потребами, організована робота з організації психологічної підтримки дітей для адаптації та відновлення в умовах воєнного стану, відновлення надання культурних послуг, зокрема з бібліотечної діяльності.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Від А до Я: ваш повний гід по наказах з основної діяльності

Хочете бути впевненими у кожному своєму управлінському рішенні? Наша стаття розкриває ключові аспекти складання та оформлення наказів з основної діяльності. Дізнайтеся про нормативні вимоги, структуру та інші нюанси, щоб ваші накази завжди були чинними, а управління — бездоганним і відповідальним
71853

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

Чи знаєте ви, що цькування в педагогічному колективі може походити не лише від учнів чи батьків, а й від колег та навіть адміністрації школи? Ця прихована війна руйнує атмосферу довіри та професійного зростання. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті
8110

Моніторинг якості освіти в школі: хто, як і навіщо контролює освітній процес

Бажаєте зануритися в систему контролю за освітнім процесом? Наша стаття розкриває, хто саме здійснює моніторинг якості освіти — від внутрішніх ініціатив закладу до зовнішніх державних структур. Дізнайтеся про різні види моніторингу — від локального до міжнародного — та зрозумійте, як його результати впливають на розвиток шкільної освіти
35064

Медичний огляд майбутніх першокласників - 2025

Коли діти повертаються за парти під час війни, головна умова – безпека всіх учасників навчального процесу. Незалежно від того, яку форму навчання для дитини оберуть батьки, саме вони відповідають за проходження обов'язкових щорічних профілактичних медоглядів.
18937

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді