МОН пропонує громадське обговорення щодо альтернативних методів дошкільної освіти

У Міносвіти розпочали громадське обговорення щодо проєкту методичних рекомендацій про альтернативні форми надання послуг у дошкіллі

Альтернативні методи дошкільної освітиГотовність до роботи влітку: експрес-перевірка

Міністерство освіти та науки започаткувало громадське обговорення про проєкт методичних рекомендацій щодо запровадження альтернативних форм надання послуг у сфері дошкільної освіти.

Таку інформацію зазначили на сайті освітнього відомства. 

Детальніше ознайомитися з документом проєкту методичних рекомендацій можна в прикріпленому файлі. 

Коментарі, зауваження та пропозиції можна надсилати в довільній формі до 6 червня 2023 року на електронну адресу: [email protected]. Контактна особа для надання консультацій: Алевтина Лотоцька.

У період з 7 по 14 червня на сайті Міністерства освіти та науки будуть опубліковані результати відповідного громадського обговорення. 

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2597

Як скласти освітню програму: від теорії до практики

Освітня програма — обов’язковий документ ЗДО. Педагогічні колективи мають право обирати для використання в роботі чинні освітні програми, перелік та особливості реалізації яких обговорює та схвалює педагогічна рада закладу дошкільної освіти.
23932

Як організувати фізкультурно-оздоровчу роботу в закладі дошкільної освіти

Фізкультурно-оздоровчу роботу в дошкільних закладах проводять, аби забезпечити рухову активність дітей та сприяти їхньому повноцінному фізичному розвитку. Розглянемо основні завдання
31147

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді