МАН запустила профорієнтаційний проєкт для підлітків про професії відбудови

Для старших школярів створили серію відео про актуальні для відбудови України професії

Профорієнтація українських підлітківЯк підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

Мала академія наук України створила інформаційну профорієнтаційну кампанію для підлітків «#CVIDOMI: відбудовувати країну».

Цей відеопроєкт матиме 10 епізодів про професії, які можна починати опановувати не лише в університетах, але й у закладах професійно-технічної освіти. Усі ці фахи будуть потрібні у відбудові України.

Поки що опублікували відео про наступні професії:

  • помічниця/помічник машиніста електропотяга;
  • пекар/пекарка;
  • медичний брат/сестра.
Як сформувати безпечне і здорове освітнє середовище

Щодо змісту епізодів, то герої та героїні розповідають, де навчилися свого фаху, у чому полягають основні їхні обов’язки, які є переваги й труднощі в їхній роботі, якими є перспективи кар’єрного зростання.

Зазначимо, що у межах проєкту «#CVIDOMI: відбудовувати країну» на платформі МАН України публікуються профорієнтаційні матеріали, покликані допомогти українським підліткам відкинути гендерні й профорієнтаційні стереотипи під час вибору кар’єри.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46385

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5017

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді