Слухання парламентського комітету щодо освітніх втрат українських школярів

З метою відкритого обговорення до участі у заході запрошені керівники міністерств та усі зацікавлені особи

Слухання комітету ВР

Як сформувати безпечне і здорове освітнє середовище

Комітет Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій проведе слухання, присвячені освітнім втратам й розривам серед українських школярів.

Для того, щоб провести відкрите обговорення питання на захід запрошені керівники міністерств, національних академій наук, регіональних управлінь освіти, закладів освіти, науковці та представники громадських організацій.  

Заплановані слухання «Освітні втрати й освітні розриви на рівні загальної середньої освіти: вимірювання та механізми подолання» відбудуться 11 травня 2023 року о 14.00.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді