Нові протиепідемічні заходи для закладів освіти: що змінилося

МОЗ затверддило нові протиепідемічні заходи на період карантину
Нові протиепідемічні заходи для закладів освіти: що змінилося

Плани МОН на п’ять років: до чого підготуватися

Міністерство охорони здоров'я затвердило нові протиепідемічні заходи у закладах освіти на період карантину.

Постанова визначає обов'язки суб'єктів, що відповідають за влаштування та утримання закладів освіти, з урахуванням необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації.

У новій редакції постанови щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти містяться вимоги щодо організації освітнього процесу, покладених на керівників та працівників закладів освіти в період карантину.

Також визначено вимоги до організації харчування в закладах освіти, вимоги до транспорту, який перевозить дітей та працівників, а також вимоги до поводження з використаними засобами індивідуального захисту.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Коли весняні канікули в школі — працює план

Кожен заклад освіти самостійно планує графік канікул. У декого вони розпочнуться в березні і будуть короткотривалими. Більшістю організаційних питань до весняних канікул у загальноосвітньому навчальному закладі опікується заступник директора
21961

Адаптація учнів 1 класу до навчання

Учорашні дошкільники нетерпляче чекають першого вересня, мають позитивне налаштування на навчання. Бути щасливим володарем портфеля, підіймати руку на уроці, отримувати відмітки — все це як чудова гра. Та згодом може виявитися, що грати не так уже й цікаво.
37961

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді