Батькам дозволили навідуватися до школи

У МОЗ внесли зміни до постанови санлікаря, які дозволяють батькам відвідувати заклади освіти

Батькам можна відвідувати школи

Відпустка вчителю, в якого закінчується строковий договір: чи надавати

Міністерство охорони здоров’я врахувало пропозицію освітнього омбудсмена дозволити батькам, дотримуючись протиепідемічних правил безпеки, відвідувати заклади освіти у період епідемічної ситуації на коронавірус.

Таку інформацію повідомив освітній омбудсмен Сергій Горбачов на своїй Facebook-сторінці.

У березні цього року Сергій Горбачов звернувся до головного Державного санітарного лікаря з пропозиціями дозволити батькам відвідувати заклади освіти, що раніше було заборонено його постановою №50 від 22 серпня 2020 року.

Відповідну пропозицію врахували й затвердили в 7-му пункті оновленої постанови санлікаря.

Тепер батьки можуть зайти за умови:

  • використання засобів індивідуального захисту;
  • проведення термометрії безконтактним термометром;
  • попереднього узгодження з керівником закладу освіти.

Окрім того, у зміненій постанові санлікаря врахували пропозиції розраховувати нормативи використання засобів захисту та дезінфекції відповідно до інструкції.

«Певна проблема була у тім, що для проведення тендерів на закупівлю засобів захисту та дезінфекції потрібні обрахунки кількості. Такі обрахунки тепер можна робити, спираючись на затверджену інструкцію до використання, яка є у кожного засобу, що включений у відповідний перелік, затверджений МОЗ», – зазначив освітній омбудсмен Сергій Горбачов.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Правила взаємин у колективі

Як працювати в колективі однодумців, які допомагають, цінують і підтримують одне одного? А ми вам розкажемо! Пропонуємо правила, як сформувати позитивний імідж серед колег і налагодити довірливі взаємини в колективі
14515

Екстрена профілактика правця

Хоч ми й намагаємося в цей небезпечний час уберегти себе та дітей від травм, але від них ніхто не застрахований. Тож нагадаємо вам про екстрену профілактику правця.
8626

Медична документація працівників ЗДО

До кола обов’язків медичної сестри дошкільного закладу належать контроль за своєчасністю проходження медичних оглядів та ведення пов’язаної із цим документації. Які основні вимоги до ведення, обліку й зберігання медичної документації працівників ЗДО
55745

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді