Кабмін має розглянути впровадження програми статевого виховання в школах

КМУ опрацює питання впровадження обов’язкового статевого виховання у школах

Програма статевого вихованняЯк підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

Володимир Зеленський звернувся до Кабінету Міністрів з проханням опрацювати питання впровадження обов’язкового статевого виховання у закладах освіти.

Це відповідь на петицію щодо необхідності розробки програм статевого виховання дітей і молоді, які відповідатимуть найкращим світовим практикам.

Як зазначали автори петиції, в умовах великого об’єму інформаційних джерел та безмежних можливостей інтернету діти самотужки отримують доступ до відео, яке є часто викривленим і пропагують насильство.

Вимоги пожежної безпеки: чекліст

«Учні й учениці повинні знати про фізіологічні та психологічні зміни, пов’язані зі статевим дозріванням, про методи контрацепції, незаплановану вагітність, особисту безпеку, знати законодавство і розуміти базові принципи культури згоди», — повідомляється у тексті звернення.

Зокрема ініціатори петиції акцентують, що обов’язкове статеве виховання дітей та молоді, починаючи з початкової освіти, має значно знизити ризики насильства, рівень злочинності, кількість підліткових вагітностей тощо.

Після опрацювання пропозицій, викладених в петиції, Кабінет Міністрів поінформує про результати Президента України й авторів звернення.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43146

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
143626

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86669

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
47073

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді