Студентів у вишах відраховуватимуть за плагіат

Відрахування за факт плагіату буде здійснюватися відповідно до внутрішніх документів вишу

Відрахування студентів за плагіат

Як провести тарифікацію педагогів

Міністерство освіти і науки пропонує включити факт порушення академічної доброчесності до переліку підстав для відрахування студента з закладу вищої освіти.

Така норма про плагіат зазначена в проєкті Положення про порядок відрахування, переривання навчання, поновлення і переведення осіб, які навчаються у закладах вищої освіти.  Відповідний документ винесений МОН для громадського обговорення.

У проєкті йдеться, що факт порушення академічної доброчесності здобувачем вищої освіти має бути виявлено та встановлено відповідним чином.

Під час здійснення процедури відрахування за плагіат мають бути дотримані передбачені законом права студента, щодо якого порушено питання про порушення ним академічної доброчесності.

Ознайомитися із документом проєкту положення можна в прикріпленому документі. 

Громадське обговорення проєкту положення триватиме до 10 травня.

Пропозиції та зауваження потрібно надсилати на електронну адресу [email protected].

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді