Чи продовжать навчальний рік через карантин

Сергій Горбачов, освітній омбудсмен, розповів про навчальний рік в закладах освіти

Опорна школа та філія: організуйте роботу з документами

Освітній омбудсмен зауважив, що навчальний рік у школах за законодавством триває до 30 червня. А навчання має тривати не менше 175 навчальних днів протягом року.

Однак, місцева рада, з огляду на ситуацію у країні, може змінити дату завершення навчання.

Власна шкільна соцмережа, централізований освітній процес, архів документів, можливість моніторити якість освіти в закладі — усе це про освітню платформу НUMAN.

"За законом навчальний рік триває до 30 червня. Але якщо школа або управління/департамент освіти вирішить продовжити навчальний рік, вони мають на це право",- зазначив Сергій Горбачов.

Джерело: Сніданок з 1+1

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12252

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72703

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді