Києві та Миколаєві знову перенесли дату пробного ЗНО

Пробне ЗНО для учнів Києва та Миколаєва відбудеться 15 травня

Києві та Миколаєві знову перенесли дату пробного ЗНО

Які документи перевіряють під час інституційного аудиту

Через продовження карантину пробне ЗНО в Києві, Миколаєві та Миколаївській області перенесено на 15 травня. Однак, у Чернігові та Чернігівській області пробне тестування відбудеться, як планувалося, 24 квітня.

У особистому кабінеті учасники зможуть дізнатися точний час та місце проведення пробного ЗНО.

Як провести батьківські збори до ЗНО

В Українському центрі оцінювання якості освіти вкотре наголосили, щоб учасники дотримувалися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання та за наявності симптомів гострої респіраторної вірусної інфекції залишалися вдома.

Власна шкільна соцмережа, централізований освітній процес, архів документів, можливість моніторити якість освіти в закладі — усе це про освітню платформу НUMAN.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12247

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72688

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді