Опорна школа та філія: організуйте роботу з документами
14 квітня Кабінетом Міністрів України було затверджено План заходів щодо популяризації природничих наук та математики до 2025 року.
«Ухвалене рішення сприятиме розвитку природничо-математичної освіти як фундаментальної основи для становлення держави, залученню молодих людей у професію та викладанню природничих і математичних дисциплін на належному рівні», — наголосив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.
→ Математичний диктант — метод моніторингу компетентності дітей
Окрім того, у документі Плану зазначаються такі заходи:
- підвищення якості природничої і математичної освіти в Україні;
- збільшення привабливості природничо-математичних спеціальностей для краще підготовлених вступників до закладів фахової передвищої та вищої освіти;
- виведення матеріально-технічного та методичного забезпечення викладання природничих дисциплін на належний рівень;
- залучення у професію викладача (вчителя) природничих і математичних дисциплін активних молодих людей;
- забезпечення опанування сучасних освітніх технологій вчителями й викладачами природничих і математичних дисциплін.
Ще шукаєте, як забезпечити якість освіти у вашому закладі? Директор Олена Здор представила цей досвід на Всеукраїнському конкурсі «Директор 2020: краща практика» — і перемогла. З чого розпочати та як впровадити?
Відповідно до документу Плану заходів, міністерства, центральні органи виконавчої влади, обласні та Київська міські державні адміністрації мають забезпечити виконання плану заходів у межах видатків, передбачених у державному та місцевих бюджетах на відповідний рік, а також інших джерел, не заборонених законодавством.