Стипендії за високі бали ЗНО для випускників

Найкращим школярам за високі результати навчання призначатимуть державні стипендії

Випускники зможуть отримувати стипендії за високі бали ЗНО

Якість освіти: готовий словник термінів

Випускники закладів освіти, які одержуватимуть високі результати після складання тестів ЗНО, а також переможцям всеукраїнських і міжнародних учнівських олімпіад, призначатимуть державні стипендії.

Таке рішення було затверджено Кабінетом Міністрів України.

Стипендії за найвищі результати зовнішнього незалежного оцінювання призначатимуться щороку не більш ніж 270-м учасникам тестування.

Як провести батьківські збори до ЗНО

Грошові винагороди будуть виплачувати учням щомісяця впродовж одного календарного року в розмірі 10 тисяч грн.

Для того, щоб отримати стипендію учаснику тестування необхідно отримати найбільшу загальну суму балів за результатами ЗНО з усіх навчальних предметів, визначених для обов’язкового складання у поточному навчальному році.

Власна шкільна соцмережа, централізований освітній процес, архів документів, можливість моніторити якість освіти в закладі — усе це про освітню платформу НUMAN.

Водночас, особи, яким призначатимуться стипендії, зберігатимуть право на отримання інших стипендій.

Окрім того, владою затверджено 85 премій для переможців всеукраїнських олімпіад та 40 премій для переможців міжнародних олімпіад.

Премії для переможців всеукраїнських і міжнародних олімпіад призначатимуться за умови, що вони здобувають освіту в українських закладах освіти та постійно проживатимуть в Україні.

Премії виплачуватимуться одноразово для переможців всеукраїнських олімпіад — 20 тисяч грн, для переможців міжнародних олімпіад — 100 тисяч грн.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85633

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46506

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5067

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді