Якість освіти: готовий словник термінів
Під час позачергового пленарного засідання Верховна Рада прийняла рішення про затвердження законопроєкту, який передбачає звільнення здобувачів повної середньої освіти від обов'язкового проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО.
Відповідно до норм цього документу, здобувачі освіти, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти, звільняються від проходження державної підсумкової атестації через здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби.
→ Документи про загальну середню освіту: зразки
Таким чином, обов'язковість державної підсумкової атестації випускників у формі ЗНО з математики цього року скасована. Тобто випускники, які зареєстровані для участі у ДПА з математики можуть не брати участь у цьому тестуванні.
Ще шукаєте, як забезпечити якість освіти у вашому закладі? Директор Олена Здор представила цей досвід на Всеукраїнському конкурсі «Директор 2020: краща практика» — і перемогла. З чого розпочати та як впровадити?
Проте за власним бажанням кожен випускник має право пройти державну підсумкову атестацію з усіх предметів, зокрема й математики.
Важливо зазначити, що у випадку, якщо абітурієнту для вступу до закладу вищої освіти необхідно надати результати ЗНО з математики, то він має пройти тестування в раніше встановлені терміни.
Раніше Міністерство освіти і науки звільнило від проходження шкільних іспитів учнів 4-х та 9- класів.