ДПА з математики є необов'язковою

Здобувачі повної середньої освіти цього року звільняються від проходження атестації

Уряд скасував обов’язкове складання ДПА з математики для випускників у 2020-21 році

Якість освіти: готовий словник термінів

Під час позачергового пленарного засідання Верховна Рада прийняла рішення про затвердження законопроєкту, який передбачає звільнення здобувачів повної середньої освіти від обов'язкового проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО.

Відповідно до норм цього документу, здобувачі освіти, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти, звільняються від проходження державної підсумкової атестації через здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби.

Документи про загальну середню освіту: зразки

Таким чином, обов'язковість державної підсумкової атестації випускників у формі ЗНО з математики цього року скасована. Тобто випускники, які зареєстровані для участі у ДПА з математики можуть не брати участь у цьому тестуванні.

Проте за власним бажанням кожен випускник має право пройти державну підсумкову атестацію з усіх предметів, зокрема й математики.

Важливо зазначити, що у випадку, якщо абітурієнту для вступу до закладу вищої освіти необхідно надати результати ЗНО з математики, то він має пройти тестування в раніше встановлені терміни.

Раніше Міністерство освіти і науки звільнило від проходження шкільних іспитів учнів 4-х та 9- класів.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85636

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46508

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5074

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді