Навчання в закладах освіти зможуть пройти безробітні

Затвердили новий порядок професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних. Завдяки порядку, безробітні зможуть самостійно обрати заклад освіти та пройти професійне навчання.

Безробітні зможуть пройти навчання в закладах освіти

Професійне навчання безробітних буде відбуватися за принципом «гроші ходять за людиною». За словами Юлії Свириденко, міністерки економіки, це мало б позитивно вплинути на ринок праці і знизити кількість безробітних.

Безробітні отримають змогу самостійно обирати заклад освіти для проходження професійного навчання. Місце навчання можна буде обирати у роботодавця безпосередньо на робочому місці за індивідуальною формою навчання або шляхом стажування. 

Крім того, планується на період навчання забезпечувати безробітних місцем для проживання.

Зарахування до закладів освіти та навчання буде здійснюватися на підставі сертифікатів.

⇒ Педагогічна практика в закладі дошкільної освіти

image36
ТВОЄ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ Зараз перед кожною школою стоїть завдання розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Як це зробити та що потрібно врахувати?
Самооцінювання освітньої діяльності, грунтовний аналіз, правильний вибір шляху, постановка мети, реалізація шляхів, оформлення відповідних документів допоможе вашому закладу успішно пройти інституційний аудит.Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4023

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26459

Інтерактивні методи навчання

У чому полягає інтерактивне навчання та які методи використовувати в роботі з дошкільниками, учнями й педагогами. Принципи, завдання, класифікації, приклади
198730

Ігри з дітьми на відпочинку

Нові ігри з конструктором, доміно, кубиками, у які цікаво грати дітям і дорослим. Консультація для батьків дошкільників
6288

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді