Відео з вправами для самозаспокоєння дітей та дорослих

20 коротких відео із практиками самозаспокоєння розміщено на платформі «НУМО»

Практики для самозаспокоєнняЯк підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

У мережі опублікували добірку з 20 коротких анімаційних відео «Стійкість для стійких», яка містить приклади простих вправ, що допоможуть заспокоїтися дітям та дорослим і психологічно себе підтримати.

Таку інформацію зазначили на платформі для розвитку дошкільнят «НУМО». 

Буває так, що люди під час стресу або паніки відчувають себе безпорадними. Сили повертаються тоді, коли з’являється можливість щось самому робити та на щось впливати. 

Створені відеоматеріали розроблені у співавторстві із сімейною й дитячою психологинею Світланою Ройз. Ознайомитися з добіркою відео та завантажити їх можна за посиланням, а також знайти на ютуб-каналі «Нової української школи».

Відповідні практики доцільно використовувати і як вправи для руханок. У кожному відео є пояснення, як  саме вправи впливають на емоційний та фізичний стан людини.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42135

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді