Співпраця МОН, МВС і Нацполіції щодо безпечності шкіл

Міносвіти, МВС та Нацполіція обговорили питання створення в школах безпечного середовища

Співпраця МОН, МВС і Нацполіції щодо безпечності шкіл

Наказ про уточнення посадових інструкцій: ПРИКЛАД

Міністерство освіти і науки, Міністерство внутрішніх справ і Національна поліція розглянули питання співпраці задля створення в закладах освіти безпечного середовища, попередження дитячої злочинності та правопорушень, травматизму та попередження всіх видів насильства.

Як повідомляє Міносвіти, під час зустрічі сторони обговорили підходи до спільної роботи, встановили чіткі терміни реалізації заходів та окреслили механізм взаємодії задля попередження випадків дитячого суїциду.

Власна шкільна соцмережа, централізований освітній процес, архів документів, можливість моніторити якість освіти в закладі — усе це про освітню платформу НUMAN.

Окрім того, під час засідання було розглянуто питання щодо залучення закладів позашкільної освіти до виховних заходів у взаємодії з Національною поліцією України.

«За результатами зустрічі схвалено рішення про підписання тристороннього меморандуму та підготовку спільних нормативно-правових документів, які дозволять розпочати практичну роботу зі створення в закладах освіти безпечного середовища», — прокоментували в МОН України.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12186

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72623

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді