Як школам працювати під час адаптивного карантину: рекомендації МОН
Надіслати заявку для участі школи в проєкті можна до 30 квітня за посиланням.
«Навчай для України» — це програма залучення талановитих молодих лідерів у сферу освіти. Школи-партнери програми приймають у свій колектив одного або кількох ретельно відібраних учасників, які впродовж 2-х років викладатимуть один зі шкільних предметів та організовуватимуть позакласні ініціативи для школярів та громади.
→ Звіт керівника закладу: що врахувати
Цьогоріч до проєкту зможуть доєднатися навчальні заклади лише з Львівської, Івано-Франківської, Одеської, Дніпропетровської та Київської областей.
Ще шукаєте, як забезпечити якість освіти у вашому закладі? Директор Олена Здор представила цей досвід на Всеукраїнському конкурсі «Директор 2020: краща практика» — і перемогла. З чого розпочати та як впровадити?
Умовами для того, щоби стати школою-партнером програми «Навчай для України» є розташування навчального закладу за межами обласного центру та потрібно мати:
- прагнення до розвитку навчального закладу, дружного до дітей;
- відкритість до прогресивних змін у шкільному середовищі;
- готовність надати учасникам програми необхідну підтримку та офіційне працевлаштування;
- вакансії в 5–11 класах.
У свою чергу, школи-партнери отримають від організаторів підтримку в період адаптації учасника, інформацію про можливості професійного зростання адміністрації та педагогічного колективу, а також, за запитом школи, сприяння в подаванні чи реалізації освітніх або грантових проєктів.
З детальнішою інформацією про проєкт «Навчай для України» та умовами участі можна ознайомитися за посиланням.