Чому не потрібно боятися сертифікації
В Українському центрі оцінювання якості освіти запевнили, що через суспільне обговорення, календарний план ЗНО в 2022 році забезпечить комфортні умови для випускників, школярів інших класів та вчителів.
Таку інформацію опублікували в повідомленні УЦОЯО у відповідь на невдоволення столичних чиновників, які заявляють, що проведення ЗНО заважатиме проведенню свята Останнього дзвоника та проведенню уроків для інших учнів.
Зокрема, в УЦОЯО переконують цьогорічних учасників ЗНО та їхніх батьків, що всі тестування в межах основної сесії ЗНО-2021 пройдуть відповідно до затвердженого раніше графіка.
Ще шукаєте, як забезпечити якість освіти у вашому закладі? Директор Олена Здор представила цей досвід на Всеукраїнському конкурсі «Директор 2020: краща практика» — і перемогла. З чого розпочати та як впровадити?
«Ми розуміємо труднощі, пов’язані з неможливістю організації Свята останнього дзвоника в зручний для учасників освітнього процесу день, 28 травня, перепрошуємо за ці та інші ускладнення, пов'язані з організацією навчально-виховного процесу в дні проведення ЗНО», — повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.
Варто нагадати, що нещодавно директорка департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян висловила невдоволення тим, що проведення зовнішнього оцінювання з математики призначене на 28 травня — день, коли в Києві планували провести свято Останнього дзвоника.
Пізніше, заступник голови КМДА Валентин Мондриївський заявив, що графік тестування є некомфортним, оскільки 280 тисяч київських школярів 1–10 класів мають поступитися місцем в аудиторіях одинадцятикласникам, які складатимуть ЗНО в травні цього року.