Фейк ворога щодо роботи закладів освіти Києва

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Ворог поширював фейкову інформацію щодо «наказу» про підготовку шкіл Києва до надзвичайних заходів

Фейк ворога про освітній процес в УкраїніТрудові відносини в умовах воєнного стану: ГОЛОВНЕ

У мережі поширили нібито «наказ» про підготовку закладів освіти у столиці України до надзвичайних заходів. Мовиться про заходи до роковин повномасштабного вторгнення.

Проте згодом у Департаменті освіти й науки Києва повідомили, що не видавали жодних наказів про передачу закладів освіти Києва під підпорядкування інших органів.

«Офіційно заявляємо — жодних наказів Департаменту про передачу закладів освіти столиці під управління будь-яких інших органів, чи для роботи за іншим профілем не видавалося. Жодних додаткових заходів, пов'язаних з воєнним станом, не запроваджувалось», — наголосили в столичному Департаменті.

Таким чином, усі заклади освіти Києва працюватимуть у звичайному режимі, всі співробітники — на своїх робочих місцях виконують свої обов'язки.

Зокрема, у Департаменті освіти та науки Києва закликали довіряти тільки офіційним джерелам і не поширювати фейкову інформацію. 

У відомстві зазначили, що напередодні річниці широкомасштабної російської агресії ворог чинить провокації. Їхня мета — посіяти паніку серед цивільного населення України та Києва.

За словами співробітників Департаменту, що одна з таких провокацій — розповсюдження фейкового нібито «наказу» Департаменту освіти та науки міста Києва.

Окрім того, вороги поширювали неправдиву інформацію щодо того, що нібито на базі закладів освіти можуть «створювати» шпиталі або «передавати» приміщення ЗСУ, Нацгвардії чи СБУ. Також окупанти писали про нібито списки учнів, які досягли 17-річного віку. Та все це виявилось брехнею ворога.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки вчителів – 2025: тривалість, порядок надання та оплати

З’ясуємо норми щодо надання відпусток в умовах воєнного стану. Розглянемо види відпусток вчителів та інших працівників закладів загальної середньої освіти, а також питання поділу та перенесення відпустки, оплати відпускних. Надаємо зразок наказу про відпустку
168926

Від А до Я: ваш повний гід по наказах з основної діяльності

Хочете бути впевненими у кожному своєму управлінському рішенні? Наша стаття розкриває ключові аспекти складання та оформлення наказів з основної діяльності. Дізнайтеся про нормативні вимоги, структуру та інші нюанси, щоб ваші накази завжди були чинними, а управління — бездоганним і відповідальним
71924

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

Чи знаєте ви, що цькування в педагогічному колективі може походити не лише від учнів чи батьків, а й від колег та навіть адміністрації школи? Ця прихована війна руйнує атмосферу довіри та професійного зростання. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті
8133

Моніторинг якості освіти в школі: хто, як і навіщо контролює освітній процес

Бажаєте зануритися в систему контролю за освітнім процесом? Наша стаття розкриває, хто саме здійснює моніторинг якості освіти — від внутрішніх ініціатив закладу до зовнішніх державних структур. Дізнайтеся про різні види моніторингу — від локального до міжнародного — та зрозумійте, як його результати впливають на розвиток шкільної освіти
35107

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді