ЗНО з математики планують перенести

Міносвіти планує перенести тестування з математики з 28 на 27 травня

ЗНО з математики планують перенести

Як школам працювати з 24 лютого по 30 квітня: рекомендації МОН

МОН України запланувало перенос дати тестування ЗНО з математики з 28 на 27 травня на вимогу столичного Департаменту освіти та науки.

Таку інформацію опублікував освітній омбудсмен Сергій Горбачов на своїй сторінці Facebook.

Як він зазначає, перенесення дати проведення ЗНО з математики порушить права учасників тестування.

«Міністерство освіти і науки України планує забрати у випускників 11 класу день відпочинку та підготовки між ЗНО з англійської мови та обов'язковим тестом з математики. Попередній тест — з англійської мови — відбудеться 25 травня. За графіком наступний тест мав би бути 28 травня, що давало випускникам два повноцінних дні на відпочинок та підготовку. А тепер може бути лише один», — прокоментував освітні омбудсмен.

Відповідне рішення про зміну дати проведення тестування сталося через позицію Департаменту освіти та науки КМДА.

«За пропозицією Департаменту освіти та науки КМДА наразі готується наказ МОН про перенесення тестування з математики з 28 на 27 травня, що вважаю грубим порушенням прав здобувачів освіти», — зазначив Сергій Горбачов.

Також він обґрунтував свою позицію до відома Міністерства освіти щодо неприпустимості таких дій.

Як підготуватися психологічно до ЗНО

«Про це знає і міністр, і профільний заступник міністра. Відповіді поки що не отримав. Так нехтувати правами випускників, вносити колотнечу у процес підготовки до ЗНО — просто неприпустимо», — акцентував освітній омбудсмен Сергій Горбачов.

Раніше у столичному департаменті освіти і науки висловили невдоволення графіком проведення ЗНО, який, на думку його очільниці, заважатиме проведенню цьогорічного свята Останнього дзвоника.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12186

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72623

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді