Умови та дати проведення фінального етапу конкурсу Шевченка

Фінальний етап конкурсу відбудеться 4 лютого 2023 року в обласних центрах та місті Києві

Фінал конкурсу Шевченка

Як провести тарифікацію педагогів

Фінальний етап ХІІІ Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка з міркувань безпеки може проводитися в дистанційній або змішаній (очній та дистанційній) формі.

Відповідно до листа Міністерства освіти та науки, конкурс відбудеться 4 лютого 2023 року в обласних центрах та місті Києві.

Завдання будуть надіслані в день проведення конкурсу о 9 годині на офіційну електронну адресу установи, відповідальної за його проведення в регіоні.

Безпосередньо початок конкурсу відбудеться о 10 годині, після проведення інструктажу з учасниками конкурсу.

Учні 5-7 класів будуть працювати над завданнями 2 астрономічні години, учні 8-9 класів — 3 астрономічні години.

Учні 10-11 класів закладів загальної середньої освіти та закладів професійної освіти та студенти і курсанти закладів вищої освіти виконуватимуть конкурсні завдання 4 астрономічні години.

Індивідуальний навчальний план: чи обов'язково складати

Зокрема, учасники фінального етапу конкурсу мають бути розміщені окремо відповідно до їх вікових категорій (не більше шести осіб в аудиторії) у межах одного закладу освіти. 

Роботи учасників конкурсу разом з протоколами та іншими документами мають бути надіслані кур’єрською поштою в день проведення змагань на адресу Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Окрім того, протоколи мають бути продубльовані на електронну адресу: [email protected].

Заявки на участь у фінальному етапі змагань необхідно надіслати до 31 січня 2023 року на електронну адресу [email protected] та на адресу ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
143167

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86577

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
47018

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді