Умови та дати проведення фінального етапу конкурсу Шевченка

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Фінальний етап конкурсу відбудеться 4 лютого 2023 року в обласних центрах та місті Києві

Фінал конкурсу Шевченка

Як провести тарифікацію педагогів

Фінальний етап ХІІІ Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка з міркувань безпеки може проводитися в дистанційній або змішаній (очній та дистанційній) формі.

Відповідно до листа Міністерства освіти та науки, конкурс відбудеться 4 лютого 2023 року в обласних центрах та місті Києві.

Завдання будуть надіслані в день проведення конкурсу о 9 годині на офіційну електронну адресу установи, відповідальної за його проведення в регіоні.

Безпосередньо початок конкурсу відбудеться о 10 годині, після проведення інструктажу з учасниками конкурсу.

Учні 5-7 класів будуть працювати над завданнями 2 астрономічні години, учні 8-9 класів — 3 астрономічні години.

Учні 10-11 класів закладів загальної середньої освіти та закладів професійної освіти та студенти і курсанти закладів вищої освіти виконуватимуть конкурсні завдання 4 астрономічні години.

Заяви: як оформлювати та реєструвати

Зокрема, учасники фінального етапу конкурсу мають бути розміщені окремо відповідно до їх вікових категорій (не більше шести осіб в аудиторії) у межах одного закладу освіти. 

Роботи учасників конкурсу разом з протоколами та іншими документами мають бути надіслані кур’єрською поштою в день проведення змагань на адресу Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Окрім того, протоколи мають бути продубльовані на електронну адресу: [email protected].

Заявки на участь у фінальному етапі змагань необхідно надіслати до 31 січня 2023 року на електронну адресу [email protected] та на адресу ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпечні заклади освіти у період війни

Мета Концепції безпеки закладів освіти – створити рівні, належні та безпечні умови здобуття освіти, організувати безпечний освітній простір в умовах війни. Концепція залишається актуальною, тож пригадайте основі її положення.
5279

Атестація вчителів у 2025 році: що? де? коли?

Процедура атестації педагогічних працівників триває ледь не увесь навчальний рік. Нелегко всі процеси тримати в голові — що й коли підготувати, виконати… Тож зібрали тут основне
96917

Як організувати цивільний захист у школі

Об’єктами уражень ворога часто стає цивільне населення. Убезпечити дітей у закладах освіти – найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у закладі освіти і як організувати цей процес – читаймо далі
102300

Літні канікули 2025: коли і як відпочиватимуть школярі

Освітній процес в українських закладах загальної середньої освіти завершується здебільшого влітку. Хто визначає тривалість навчального року та літніх канікул, коли літні канікули 2025 – з’ясуємо у статті
1254

Академічна недоброчесність у школі: приклади та відповідальність

У Законі про освіту є інструмент боротьби з порушенням академічної доброчесності — стаття 42. Які є види, випадки та відповідальність за порушення академічної доброчесності — читайте у матеріалі.
28108

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді