На платформі ВШО вчителі можуть скористатись діагностичними тестами

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Діагностичні тести допоможуть з’ясувати, як учні засвоїли теми з попередніх двох років навчання

Діагностичні тести для учнівЯк підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

Вчителі української мови та математики можуть скористатись діагностичними тестами з математики й української мови для учнів 5, 7 та 9 класів.

Відповідні тести для моніторингу результатів навчання учнів цих класів розміщені на платформі Всеукраїнської школи онлайн у розділі «Курси».

 Насамперед такі діагностичні тести допоможуть з’ясувати, як учні засвоїли теми з попередніх двох років навчання, та виявити, що потрібно додатково опрацювати.

Тести складаються із двох блоків — первинного та вторинного тестування.

Зокрема, першу частину тестування учням потрібно пройти на початку навчального року. За його підсумками вчитель отримує детальний звіт, який містить і загальну статистику успішності, і рекомендації, які конкретно теми потребують додаткового опрацювання.

Окрім того, звіт із результатами отримує кожен учень. Разом із ним він одержує перелік посилань на матеріали, які варто опрацювати, аби поліпшити результати навчання у темах, у яких були допущені помилки.

Рекомендується використовувати таке тестування на ключових етапах навчання — на початку 5 класу за другий цикл початкової освіти (3-4 клас), у 7 класі для діагностики адаптаційного циклу базової освіти (5-6 клас) та у випускному 9 класі для виявлення можливих прогалин за перші два роки другого базового циклу базової середньої освіти (7-8 клас).

Також тести такого моніторингу можна застосовувати і наприкінці навчального року, однак у 4, 6 та 8 класах. Цей підхід допоможе зрозуміти, чи готові учні продовжувати навчання на наступних рівнях загальної середньої освіти — у 5, 7 та 9 класах, або мають працювати над виявленими прогалинами.

Детальніше ознайомитися з інструкцією користування тестів можна за посиланням

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершення 2024/2025 навчального року в закладах загальної середньої освіти

Усе про завершення 2024/2025 навчального року: дати, оцінювання, документи та особливі випадки. МОН роз'яснює ключові питання для шкіл: визначення термінів, подолання освітніх втрат, переведення учнів, видача документів - зокрема за кордоном та з відзнакою, заохочення та оцінювання досягнень.
47903

Як оплачувати вчителям заміну уроків

У школах часто виникають ситуації, коли складно знайти вчителя, який може провести уроки замість колеги. Наприклад ситуація, коли вчитель фізики відмовляється заміняти уроки математики, чи вчитель літератури — уроки історії, і їм заміну оплачують не за 14 тарифним розрядом, а за 11-м, без надбавок за категорію, яку вони мають за своїм предметом. Як організувати та правильно оплатити заміну уроків — читайте у статті
119

Відпустки вчителів – 2025: тривалість, порядок надання та оплати

З’ясуємо норми щодо надання відпусток в умовах воєнного стану. Розглянемо види відпусток вчителів та інших працівників закладів загальної середньої освіти, а також питання поділу та перенесення відпустки, оплати відпускних. Надаємо зразок наказу про відпустку
159905

Обриси сучасного внутрішньошкільного контролю

Внутрішньошкільний контроль, моніторинг педагогічних процесів і явищ — ціла наука, а вміння успішно його здійснити — мистецтво. Не вдаючись у деталі, окреслимо основні моменти внутрішньошкільного контролю.
31570

Графік відпусток у закладі освіти

Графік відпусток — обов’язковий документ. За відсутність графіка чи не ознайомлення з ним працівників Держпраці притягує керівників до адміністративної відповідальності. Перевірте, чи правильно склали, затвердили й погодили документ
59610

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді