Зміни до Типового переліку комп’ютерного обладнання для закладів освіти

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт наказу "Про внесення змін до Типового переліку комп’ютерного обладнання для закладів дошкільної, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти"

Зміни до Типового переліку комп’ютерного обладнання для закладів освіти

Чи запобігли перехресного забруднення: шість чеклістів

Основним завданням є приведення Типового переліку комп’ютерного обладнання для закладів освіти у відповідність до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти.

Адже у Санітарному регламенті оновили вимоги до моніторів персональних комп’ютерів, що використовуються учнями під час освітнього процесу, встановили необхідність обладнання ноутбуків відокремленою клавіатурою для учнів 1-7 класів.

Пропозиції та зауваження – до 05 лютого 2021 року на е-пошту [email protected] з темою повідомлення «Громадське обговорення».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12261

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72714

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді