Уряд ухвалив постанову про збільшення зарплат освітян

Кабмін затвердив тарифну сітку для зарплат працівників бюджетних установ

Уряд ухвалив постанову про збільшення зарплат освітян

Держбюджет-2021: основ­ні показники

Кабінет Міністрів затвердив нову тарифну сітку для розрахунку заробітних плат працівників бюджетних установ. Таким чином, це дасть можливість збільшити зарплати вчителів майже на 20%.

«Сьогоднішнє рішення абсолютно прораховано та забезпечено відповідними фінансами», — зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85638

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46509

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5074

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді