Профспілка наполягає на затвердження постанови про збільшення окладів освітянам

Профспілка працівників освіти і науки звернулася до Кабінету Міністрів України та ФПУ

Профспілка наполягає на затвердження постанови про збільшення окладів освітянам

Освітні послуги лише державною мовою: ЩО ВРАХУВАТИ

Таку інформацію опублікував міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.

Очільник Міносвіти зазначив, що об’єднання працівників галузі освіти наголошують на необхідності прискорити ухвалення постанови щодо встановлення посадових окладів працівників бюджетної сфери з 1 січня 2021 року, виходячи з розміру посадового окладу працівника першого тарифного розряду — 2 670 грн, з 1 грудня 2021 року — 2 893 грн.

Зокрема, освітяни підкреслили, що затягування процедури ухвалення Урядом зазначеної постанови матиме негативні наслідки, зокрема, невизначеність на місцевому рівні з виплатою січневого авансу.

«Цілком поділяю позицію профспілки й також звертаюся до Мінекономіки та всіх зацікавлених центральних органів виконавчої влади з проханням пришвидшити розв’язання питання», — висловив своє ставлення Сергій Шкарлет.

Варто нагадати, що посадові оклади для всіх категорій освітян збільшилися на 20% з 1 січня 2021 року. Кошти для цього закладені в Держбюджеті.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Фінансова автономія закладу освіти: перший крок

Керівники багатьох закладів уже запровадили автономію закладу, а деякі ще побоюються брати на себе таку відповідальність. Ділимося секретами першопрохідців, які вже можуть поділитися досвідом і запровадження, і роботи у режимі фінансової автономії
16646

Підвезення до закладу освіти: що варто знати, щоб організувати

Підвезення — необхідність для тих, хто живе у сільській місцевості за межею пішохідної доступності до закладу освіти. Як його організувати та яку документацію потрібно вести? Які є варіанти перевезень?
54548

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді