Які зміни відбулися в сфері інклюзивної освіти під час повномасштабної війни

У МОН проаналізували як війна вплинула на інклюзивну освіту в України та надали кількість закладів і класів, що працюють

Виклики сучасності в інклюзивній освітіТрудові відносини в умовах воєнного стану: ГОЛОВНЕ

Незважаючи на воєнний стан, в Україні продовжують функціонувати спеціальні заклади освіти та інклюзивні класи. Водночас близько 40 000 учнів з ООП перебувають в евакуації за кордоном.

Інформацію такого змісту зазначили у звіті Міністерства освіти та науки. 

Відповідно до звіту, на 24 листопада 2022 року функціонують та надають освітні послуги 286 спеціальних ЗЗСО, у яких здобувають освіту 34 789 учнів. З них 9 339 осіб постійно проживають/утримуються в пансіонатах цих закладів.

Зокрема, навчання дітей з ООП, залежно від безпекової ситуації, відбувається за очною, дистанційною та змішаною формами. У МОН наголошують, що в найбільш потенційно небезпечних областях (Донецькій, Одеській, Харківській, Херсонській, Луганській) діти не проживають.

1 220 дітей з особливими освітніми потребами, евакуйованих у складі організованих груп із спеціальних закладів освіти, санаторних шкіл, дитячих будинків, перебувають за кордоном.

Окрім того, 39 404 учні з ООП навчаються у 25 321 інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти.

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

«Щедрик» — українське диво

«Щедрик» на Різдво щороку — традиційна і безсмертна мелодія. «Гімн дзвонів» — так у всьому світі називають найпопулярнішу щедрівку в обробці композитора Миколи Леонтовича. Тож важливо дітям розказати про нього детальніше. Скористайтеся запропонованим конспектом уроку.
15962

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді