В Україні створять платформу соціальної освіти

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

На платформі будуть розміщувати матеріали для навчання представників органів місцевого самоврядування

dilovodstvo_2022_Pedrada.jpeg

Заяви: як оформлювати та реєструвати

Метою «Платформи соціальної освіти» є навчання представників органів місцевого самоврядування навичкам соціальної роботи та організації соціальних послуг.

Таку інформацію повідомили у Міністерстві соціальної політики.

Платформа міститиме матеріали з питань забезпечення і захисту прав дитини, здійснення соціальної роботи та організації соціальних послуг в територіальних громадах та протидії домашньому насильству та торгівлі людьми.

Крім того, на платформі можна буде отримати сертифікати про успішне завершення навчання. 

Зараз можна долучитися й надіслати для розміщення на платформі розроблені посібники, навчальні програми, методичні рекомендації, записи вебінарів, подкастів, результати досліджень та інші навчальні продукти.

Надсилати на е-адресу [email protected] до 5 грудня 2022 року.

⇒ Коли погасло світло: що робити

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як скласти протокол батьківських зборів у ЗДО

Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
103772

Свідоцтво досягнень — оцінювання учнів за вимогами НУШ

Свідоцтво досягнень — документ, який дає розгорнуте уявлення про навчальний поступ дитини в школі. У яких класах НУШ цей документ обов'язковий та як його заповнювати — читайте у статті та скачуйте шаблони свідоцтв
329579

Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів за вимогами НУШ

Розуміння критеріїв оцінювання – ваш ключ до ефективного навчання. У цій статті ви знайдете відповіді на питання, як оцінювати знання учнів, як це працює в різних класах і форматах навчання, та як зробити цей процес справедливим і зрозумілим для кожного. Читайте далі, щоб опанувати інструменти, які допоможуть вашим учням досягати кращих результатів!
260626

Коректурні таблиці в роботі з дошкільниками

Приклади коректурних таблиць із описом роботи з ними. Використовуйте в роботі з дошкільниками, щоб розвивати в них увагу, мовлення, пам'ять, мислення, здатність встановлювати зв'язки між предметами та явищами довкілля
1608

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді