Сьогодні, 30 листопада, Державна служба якості освіти України та ТОВ «Експертус Тек» (Цифрове видавництво Експертус) підписали Меморандум про співпрацю
![Memorandum_2022_Pedrada.jpg](/images/news/2022/war/Memorandum_2022_Pedrada.jpg)
Культура якості освіти: як її розвинути
Державна служба якості освіти України та Цифрове видавництво Експертус і далі співпрацюватимуть задля підвищення рівня якості освіти, зростання рівня професійної кваліфікації працівників закладів освіти.
Уже зараз пишаємося результатами нашого партнерства. Адже ми провели десятки спільних вебінарів, конкурс для директорів закладів освіти, створили онлайн-курси підвищення кваліфікації з питань забезпечення якості освіти.
Участь у зустрічі для підписання Меморандуму взяли:
Руслан Гурак, Голова Державної служби якості освіти України
Артем Тепляков, директор Цифрове видавництво Експертус
Юрій Вергун, директор департаменту інституційного аудиту
Вікторія Третяк, головний редактор журналів «Практика управління закладом освіти» та «Практика управління дошкільним закладом»
Ірина Лахнеко, головний редактор журналу «Заступник директора школи».
Учасники окресли напрями діяльності та обговорили подальші кроки у реалізації спільних проєктів.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?