Пробне ЗНО 2021: вартість і початок реєстрації

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні-2021 розпочнеться 5 січня і триватиме до 19 січня включно

ЗНО: які протиепідемічні заходи провести

Усі бажаючі зареєструватися на пробне зовнішнє незалежне оцінювання можуть зробити це на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Однак, вартість пробного ЗНО відрізнятиметься відповідно до регіону проведення.

Цю інформацію опублікували на сайті Українському центрі оцінювання якості освіти.

Вартість пробного ЗНО буде коливатися від 195 грн до 255 грн.

«Такий розкид пов’язаний з особливостями організації пробного ЗНО, зокрема з вартістю друку й доставки матеріалів у тому чи тому регіоні, прогнозованою кількістю тестувань тощо», – зазначають в УЦОЯО.

Загалом, ціна цьогорічного пробного тесту буде вищою ніж у 2020 році.

Відповідне рішення зумовлено зменшенням очікуваної кількості тестувань та підвищенням оплати праці працівників І тарифного розряду.

«Через складну ситуацію з поширенням СOVID-19 у 2021 році кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО, а отже, кількість тестувань значно зменшиться, внаслідок чого одиниця послуги стане суттєво дорожчою.

Також маємо зауважити, що наразі оплата праці осіб, залучених до проведення пробного ЗНО, не висока, проте кількість таких працівників значна і кожен із них працює не менше п’яти годин», – повідомляють в УЦОЯО.

У відомстві готові до негативної реакції та наслідків збільшення вартості учасників і намагаються компенсувати їх додатковими можливостями.

Згідно з новими правилами проведення пробного ЗНО, кожен учасник пробного ЗНО зможе завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021 і пройти тестування вдома. Після чого внести свої відповіді у форми на спеціальний сервіс для визначення результатів.

Також УЦОЯО підготує відеокоментарі до завдань пробного ЗНО-2021: експерти проаналізують кожне завдання й порадять, як отримати найвищий бал на ЗНО.

Отримуйте новини там, де Вам зручно – Telegram та Facebook

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12252

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72703

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді