Студентів з ТОТ почали переводити на бюджетну форму

Студентів з тимчасово окупованих територій мають перевести на вакантні бюджетні місця

exam_2021_Pedrada.jpg

Індивідуальний навчальний план: чи обов'язково складати

У випадку, якщо у закладі вищої освіти є студенти з ТОТ, а також внутрішньо переміщені особи, які навчаються на контракті, ректорам забороняється самостійно без дозволу відповідного держзамовника переводити студентів інших категорій на вакантні місця.

Таку інформацію повідомили в роз'ясненні Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Переведення студентів здійснюється за рахунок невикористаних місць державного замовлення у 2022 році, а також наявності вакантних місць.

«За відсутності останніх можливе збільшення обсягу державного замовлення», – додали у відомстві.

Серед першої тисячі студентів – 29 дітей загиблих захисників України, 27 учасників бойових дій, 1 особа з інвалідністю внаслідок війни, 247 дітей учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни та 699 жителів особливо небезпечних територій.

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Готуємо дитину до школи за допомогою рухливих ігор

Під час рухливої гри дитина реалізує одразу два природні прагнення — гратися і постійно рухатися. Пропонуємо дві рухливі гри, які допоможуть розвинути у дитини довільність, увагу та координацію
2740

Адаптація учнів 1 класу до навчання

Учорашні дошкільники нетерпляче чекають першого вересня, мають позитивне налаштування на навчання. Бути щасливим володарем портфеля, підіймати руку на уроці, отримувати відмітки — все це як чудова гра. Та згодом може виявитися, що грати не так уже й цікаво.
38522

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді