Додаткові тести ЗНО можуть бути платними

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Учасники ЗНО зможуть складати додаткові тести за власний кошт

Електронний документообіг: ПЕРЕВАГИ

Така функція передбачено новим проєктом змін до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання, що винесений на громадське обговорення МОН України.

Заплановано, що учасники зовнішнього незалежного оцінювання матимуть змогу пройти тестування з більшої кількості навчальних предметів, ніж встановлено Міністерством освіти і науки, але за умови оплати додаткових тестів.

У разі схвалення проєкту цих змін, Міністерство освіти колективно з Українським центром оцінювання якості освіти розроблять відповідний порядок здійснення оплати за складання додаткових тестів. Платне ЗНО з додаткових предметів може бути не раніше 2022 року, через комплексність питання про надання платних послуг бюджетними установами.

Зокрема, важливою зміною, пов’язаною із ЗНО, стане визначення оцінки за державну підсумкову атестацію випускників. Таким чином, результати державної підсумкової випускників, які не планують вступати до вишів, будуть визначатися без урахування рейтингового оцінювання. Результатом зазначеної зміни стане рейтингування лише тих вступників, які братимуть участь у вступній кампанії.

ЗНО: заходи безпеки

Обговорення громади щодо запропонованих змін триватиме до 21 грудня. Пропозиції та зауваження до проєкту можна надсилати на адресу [email protected].

Додаткові тести ЗНО можуть бути платними

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпечні заклади освіти у період війни

Мета Концепції безпеки закладів освіти – створити рівні, належні та безпечні умови здобуття освіти, організувати безпечний освітній простір в умовах війни. Концепція залишається актуальною, тож пригадайте основі її положення.
5278

Атестація вчителів у 2025 році: що? де? коли?

Процедура атестації педагогічних працівників триває ледь не увесь навчальний рік. Нелегко всі процеси тримати в голові — що й коли підготувати, виконати… Тож зібрали тут основне
96916

Як організувати цивільний захист у школі

Об’єктами уражень ворога часто стає цивільне населення. Убезпечити дітей у закладах освіти – найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у закладі освіти і як організувати цей процес – читаймо далі
102298

Літні канікули 2025: коли і як відпочиватимуть школярі

Освітній процес в українських закладах загальної середньої освіти завершується здебільшого влітку. Хто визначає тривалість навчального року та літніх канікул, коли літні канікули 2025 – з’ясуємо у статті
1253

Академічна недоброчесність у школі: приклади та відповідальність

У Законі про освіту є інструмент боротьби з порушенням академічної доброчесності — стаття 42. Які є види, випадки та відповідальність за порушення академічної доброчесності — читайте у матеріалі.
28108

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді