Конкурс для 6-7 класів про гуманне ставлення до тварин

Учнів 6-7 класів запрошують на конкурс «БлагоДІЙники в дії»

Права працівників на час карантину: чи захистили

Виконані завдання приймаються до 12 лютого 2021 року.

«Мета конкурсу – пропедевтика гуманного ставлення до тварин в суспільстві, поглиблення знань школярів про правила догляду за домашніми тваринами та волонтерство; залучення учнів до практичної допомоги тваринам; виховання в учнів відповідальності, альтруїзму, емпатії та чуйності», – коментують організатори.

Для участі в конкурсі школярам потрібно виконати мінімум 3 завдання з переліку. Чим більше виконаних завдань, тим більше шансів на перемогу.

Серед запропонованих завдань для учнів:

  • Зробити та поширити в соціальних мережах 4 пости про собак та котів з притулків, які шукають домівку. Під кожним постом зробити хештег #благодійники _в_дії.
  • Відвідати тварин в притулку та зробити короткий відеосюжет.
  • Організувати в школі збір допомоги для тварин з притулку/зоозахисної організації, передати зібрану допомогу.

Школи-переможці отримають у подарунок телевізори діагоналлю 43 дюйми, а учні найактивніших класів зі шкіл-переможців одержать настільні ігри.

Конкурс проводять благодійний фонд «Щаслива лапа» спільно з Фокстрот та ТМ «Purina».

Надіслати заявку на участь школи можна за посиланням.

Джерело: сайт конкурсу

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Коли відпочиватимуть українські школярі влітку 2024

Усупереч складним умовам повномасштабної війни з рф, освітній процес у школах України завершується традиційно влітку. Проте є нюанси, які випливають із поточної ситуації у певних регіонах країни. Що це за умови і як коригується графік літніх канікул – читаймо далі
133

Шляхи подолання дитячої агресії

Чому діти жорстокі одне до одного? Чому вважають, що приниження іншого — привід пишатися собою і свідчення героїзму? Головне — убезпечити дітей від цього. Працюємо в системі «педагоги — учні — батьки» та шукаємо причини та шляхи подолання дитячої агресії в школі
19712

Завершуємо навчальний семестр у школі

На закінчення навчального семестру в закладах загальної середньої освіти педагоги підбивають підсумки роботи, звітують. Нині звіт учителя за семестр — це здебільшого вчасне виставлення оцінок за семестр, коректно заповнені класний журнал і табелі навчальних досягнень учнів
210702

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
408156

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді