Google запустили освітній хаб в Україні для розвитку українців

Метою проєкту є допомога українцям отримувати нові навички та розвивати свою кар'єру

Освітній хаб від Google

Автономізація фінансів ЗДО: розв’язуємо робочі ситуації

В Україні стартувала робота освітнього хабу «Google Знання», метою якого є допомога українцям отримувати нові навички та розвивати кар'єру.

Таку інформацію зазначили у Міністерстві цифрової трансформації.

Україна стала першою країною у світі, де було представлено локальну версію хабу.

Зокрема, у відомстві повідомляють, що освітній хаб допоможе будь-кому в Україні вивчати будь-що у світі незалежно від того, це знання для школи, роботи чи життя.

Структуру освітнього хабу «Google Знання» поділено на три розділи — «Знання для школи», «Знання для роботи» та «Знання для життя».

Таким чином, у розділі «Знання для школи» розміщено ресурси Google, призначені для освітян, учнів та їхніх батьків, щоб відкрити нові інструменти для навчання та викладання онлайн. Зокрема, ресурс з інструментами й порадами для вчителів та батьків, необхідними для навчання учнів; збірник порад для користування технологіями для кожного члена родини; посібник з безпеки дітей в інтернеті та відеоуроки з різних предметів для учнів середніх та старших класів.

Ресурси із розділу «Знання для роботи» будуть корисними для набуття практичних навичок, пошуку роботи та розвитку власного бізнесу. 

У розділі освітнього хабу «Знання для життя» зібрані матеріали Google, створені щоб відкривати світ,  розвиватися та заохочувати допитливість.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1599

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2597

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді