Додатки для навчання дітей в умовах відсутності світла

У Міністерстві освіти розповіли про впровадження сервісів на території України, що дозволяють навчатися в умовах відсутності електрики

Відсутність світла в Україні

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

Протягом останнього часу росія посилено обстрілює об'єкти енергетичної інфраструктури України. Що призводить до ускладнення організації та проведення навчального процесу

Таку інформацію повідомив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет під час ефіру телемарафону щодо впливу відключень від електрики на освітній процес.

«Найголовніше — це бажання навчатися, і завжди можна надолужити пропущену тему. І саме цим намагаються оперувати наші освітяни» — наголосив очільник Міносвіти.

Насамперед для дистанційного навчання в Україні запровадили електронні додатки. Вони допоможуть учням вчитися. Навіть в умовах відключення світла та у режимі відсутності інтернету.

Зокрема, учні під час навчання можуть використовувати наступні додатки:

  • «електронна бібліотека» на порталі Модернізації змісту освіти. Вона містить 1335 підручників з 1 по 11 клас;
  • видавництво «Ранок» — учням і педагогам надали відкритий доступ до електронних підручників для 1 — 5 класу;
  • компанія EdPro відкрила до 1 грудня безоплатний доступ до електронних підручників;
  • на платформі «Українська школа онлайн» є 2500 навчальних курсів. До кінця року завантажать ще 1000;
  • також запустили застосунок «Вивчаю. Не чекаю». Він дозволяє в умовах відсутності інтернету учням 1 — 4 класів опановувати контент.

Сергій Шкарлет акцентував, що наразі Міністерство освіти і науки робить усе можливе, аби рівень знань українських учнів не знижувався і був на відповідному рівні.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42126

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді