У Раді хочуть скасувати «карантин вихідного дня»

У парламенті зареєстрована постанова, що містить рекомендацію скасувати карантин

Організовуємо дистанційне навчання за новим положенням

У Верховній Раді висунуто постанову, що містить рекомендацію Кабінету Міністрів скасувати «карантин вихідного дня».

Таку заяву оголосила під час погоджувальної ради заступниця голови парламенту Олена Кондратюк, яка зараз виконує обов’язки спікера ВР через захворювання на COVID-19 Дмитра Разумкова.

На її думку, люди очікують від парламенту розумних та виважених рішень, зокрема, в частині введення «карантину вихідного дня».

«Сьогодні ми маємо знайти правильні слова та рішення для підтримки медиків, підприємців, поліцейських, військових, вчителів — всіх, хто із занепокоєнням дивиться на темпи поширення коронавірусу», — заявила Олена Кондратюк.
Зокрема, вона сказала, що суспільство не сприймає «карантин вихідного дня», який було запроваджено урядом.

«Кабінет Міністрів, не порадившись з парламентом та громадами, вдався до неоднозначних рішень, які ставлять багатьох громадян у безвихідне становище. Саме тому сьогодні під моїм керівництвом була зареєстрована спеціальна постанова Верховної Ради №4381 з рекомендацією уряду скасувати «карантин вихідного дня», — наголосила заступниця голови Верховної Ради.

Отримуйте новини там, де Вам зручно – Telegram та Facebook

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати цивільний захист у школі

Об’єктами уражень ворога часто стає цивільне населення. Убезпечити дітей у закладах освіти – найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у закладі освіти і як організувати цей процес – читаймо далі
101101

Літні канікули 2025: коли і як відпочиватимуть школярі

Освітній процес в українських закладах загальної середньої освіти завершується здебільшого влітку. Хто визначає тривалість навчального року та літніх канікул, коли літні канікули 2025 – з’ясуємо у статті
752

Академічна недоброчесність у школі: приклади та відповідальність

У Законі про освіту є інструмент боротьби з порушенням академічної доброчесності — стаття 42. Які є види, випадки та відповідальність за порушення академічної доброчесності — читайте у матеріалі.
28007

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78640

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді