Школи можуть перейти на дистанційне навчання після канікул

Згідно з рекомендаціями МОН осінні канікули триватимуть до 30 жовтня

Школи можуть перейти на дистанційне навчання після канікул

Зміни у веденні КЛАСНОГО ЖУРНАЛУ

Після завершення канікул, що відповідно до рекомендацій Міністерства освіти мають завершитися 30 жовтня, навчання в школах може стати дистанційним.

Це зазначено у рішенні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У Кабінеті Міністрів повідомляють, що на позачерговому засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС, яке відбулося 12 жовтня, було розглянуто питання щодо особливостей роботи закладів освіти.

«Комісія прийняла рішення рекомендувати закладам загальної середньої освіти встановити з 15 по 30 жовтня 2020 року канікули, у наступний період — можливий перехід на дистанційну і змішану форму навчання з урахування епідеміологічної ситуації», — вказано в тексті рішення.

Нещодавно Міністерство освіти і науки надіслало рекомендаційний лист українським школам, в якому було запропоновано внести зміни до структури навчального року та перенести осінні канікули на період з 15 по 30 жовтня 2020 року включно.

Джерело: веб-портал органів виконавчої влади України

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12247

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72689

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді