Всеукраїнський конкурс «Директор 2020: краща практика» – роботи приймають до 1 жовтня

До 1 жовтня триває реєстрація на І Всеукраїнський конкурс для керівників закладів освіти «Директор 2020: краща практика». Отримайте визнання, грошовий приз — 20 000 грн та інші подарунки від спонсорів

Перейти на сайт конкурсу

Державна служба якості освіти України, журнали «Практика управління закладом освіти» та «Практика управління дошкільним закладом» запрошують до участі у І Всеукраїнському конкурсі для керівників закладів освіти «Директор 2020: краща практика».

Ще маєте шанс взяти участь у Конкурсі. Все що потрібно - розказати про те, як забезпечуєте якість освітньої діяльності у закладі освіти. Конкурсна робота може бути про освітнє середовище закладу освіти, оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти, налагодження роботи з працівниками закладу, управлінські процеси. Ми впевнені – Вам є чим поділитися!

Деталі конкурсу

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12220

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72650

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді