Після цього заборони й обмеження будуть поступово послаблені або зняті
Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, відкриваючи чергове засідання Кабінету Міністрів у середу, 22 квітня.
За словами очільника Уряду, лише завдяки завчасно введеним карантинним заходам сьогодні в Україні один з найнижчих показників по рівню летальності від COVID-19 – 2,7%.
«Але моделювання аналітиків НАН України та дані МОЗ свідчать, що ми ще не пройшли пік захворюваності — він може настати на початку травня. Тож Уряд сьогодні ухвалить рішення про продовження карантину до 11 травня. У нас є дуже чіткий план виходу з цього карантину. Він складається з п’яти етапів», – зазначив Шмигаль.
Реалізацію цього плану можна буде за умови сприятливої епідемічної ситуації* — орієнтовно 12 травня.
*Якщо протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання у країні не змінюється або коливається в межах 5%; лікарні мають бути заповнені пацієнтами з COVID-19 менше, ніж на 50%.
Освіта під час карантину:
«Якщо все буде добре і епідемічна ситуація буде сприяти, то 11 травня ми зможемо говорити про відкриття парків та скверів, закладів торгівлі непродовольчими товарами, частини об’єктів побутових послуг. Можливо, будуть інші пом’якшувальні заходи. Але про них ми зможемо говорити пізніше», — зазначив Шмигаль.
Такі дії дадуть змогу повернути частину людей на роботу, покращити емоційне здоров’я українців та дати старт розігріву економіки.
Джерело: Урядовий портал
Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
З'ясуємо чинні положення щодо оплати праці педагогічних працівників закладів дошкільної освіти
Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень