Діагностико-корекційна програма: завдання та мета

Редакція журналу «Практичний психолог: Дитячий садок» підготувала для Вас матеріали, які допоможуть подолати страхи та тривожність у дошкільників

Адже якщо правильно вибудувати взаємодію з дитиною, яка боїться, то рівень тривожності можна знизити. Як це зробити?

Діагностико-корекційна програма: працюємо зі страхами

Також у березневому номері журналу знайдете публікації, які допоможуть розвінчати міфи навколо дітей із розладами аутистичного спектра, та полегшити вихователям інклюзивних груп спілкування з ними.

Крім того, читайте про обережність у спілкуванні з дітьми, які на власному досвіді знають, що таке війна, біль і горе. Адже щороку у квітні працівники ЗДО опиняються перед вибором: розповісти дітям страшні факти про війну чи провести звичайнісіньке свято з піснями, червоними маками і повітряними кульками до дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника

Воля не виникає сама собою, її потрібно змалку формувати. Які особливості вольової сфери у дітей дошкільного віку? Як дорослі можуть сприяти формуванню в дитини емоційно-вольової сфери й таких пов’язаних із нею якостей, як самостійність, самоконтроль, стриманість?
31467

Шукаємо ключ до «замкнутої» дитини

Є діти, що граються, голосно сміючись, штовхаючись, поспішають до гурту, а є діти, які усамітнюються, стають мовчазними в компанії однолітків і, схоже, бояться людей. Педагоги мають вміти працювати з такими дітьми та вміти заспокоїти батьків і підказати їм шляхи вирішення ситуації.
1610

Сенсорний розвиток дітей раннього віку

Психічний розвиток дитини раннього віку відбувається через сприймання, навколо сприймання і завдяки сприйманню. Як практичний психолог може створити оптимальні умови, які сприяли б розвитку природних задатків психіки кожної дитини?
112703

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді