Діагностико-корекційна програма: завдання та мета

Редакція журналу «Практичний психолог: Дитячий садок» підготувала для Вас матеріали, які допоможуть подолати страхи та тривожність у дошкільників

Адже якщо правильно вибудувати взаємодію з дитиною, яка боїться, то рівень тривожності можна знизити. Як це зробити?

Діагностико-корекційна програма: працюємо зі страхами

Також у березневому номері журналу знайдете публікації, які допоможуть розвінчати міфи навколо дітей із розладами аутистичного спектра, та полегшити вихователям інклюзивних груп спілкування з ними.

Крім того, читайте про обережність у спілкуванні з дітьми, які на власному досвіді знають, що таке війна, біль і горе. Адже щороку у квітні працівники ЗДО опиняються перед вибором: розповісти дітям страшні факти про війну чи провести звичайнісіньке свято з піснями, червоними маками і повітряними кульками до дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Вивчаємо фізіологічну готовність дитини до школи

Готовність дитини до школи — глибоке та комплексне поняття, яке охоплює різні види показників, зокрема й функціональну готовність. Аби визначити її, слід скористатися спеціальними методиками. Про них — детально у статті
19389

Медитація: піклуємося про своє ментальне здоров’я

Чому медитація — проста і пасивна — стає порятунком для людини? Як саме вона впливає на наш мозок та емоції? Які техніки доступні для кожного з нас, щоб віднайти свій особистий «тихий острівець» у шаленому потоці повсякденного?
1558

Консультування батьків: чиї проблеми розв’язуємо насамперед

Проблеми дітей — це водночас проблеми й батьків. Однак не кожен батько чи мати можуть бути спокійними й урівноваженими під час обговорення проблем своєї дитини. У разі виникнення таких ситуацій практичний психолог працює з подвійним колом проблем. Відповідно постає запитання: чиї проблеми фахівець має розв’язувати насамперед?
6048

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді