Школи самостійно вирішать дату початку літніх канікул

Проте навчальний рік повинен завершитись не пізніше 31 травня

Звичний день останнього дзвоника — остання п’ятниця травня. Натомість в цьому році канікули розпочнуться з 20-21 травня у молодшій школі та з 23-24 травня у середній.

Робота з учнями в кінці року

Проте остаточне рішення про дату початку канікул приймає безпосередньо заклад освіти. Головна вимога — канікули мають тривати 30 днів впродовж року загалом.

Також школи самостійно визначають дату проведення випускного, який, як правило, відбувається у період з 24 травня по 24 червня. Дата проведення події прив’язана до графіку проведення ЗНО.

Навчальний рік 2019/20 розпочнеться 2 вересня, оскільки 1 вересня випадає на неділю.

Вихідні та робочі 2020

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12220

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72650

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді