Захід організовано за підтримки МОН, Мінінформполітики, Офісу Віце-прем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе, проекту ЄС «Association4U» та Google Україна.
Лектором уроку стане тележурналіст Майкл Щур.
Мета уроку — залучення учнів 8-11 класів та усіх бажаючих до впровадження європейських цінностей і стандартів, а також їх вплив на якість життя в Україні.
Поставити заздалегідь питання Майклу Щуру можна через реєстраційну форму https://bit.ly/2V8VP5I або скористатись електронною поштою: [email protected].