Завдання до 28 вересня ... року: оновити статути шкіл

МОН видало лист, у якому пояснює особливості розроблення статутів закладів загальної середньої освіти

Щодо розроблення статуту ЗЗСОлист МОН від 23.04.2019 № 1/9-269

У листі «Щодо розроблення статуту закладу загальної середньої освіти» від 23.04.2019 № 1/9-269 МОН зауважує на Прикінцевих і перехідних положеннях Закону про освіту.

Зокрема, йдеться про те, що заклади освіти протягом 5 років від дати набрання чинності Законом повинні узгодити свої статути з нормами нового законодавства у сфері освіти.

Тобто до 28.09.2022 статути закладів освіти необхідно переоформити.

⇒ Як скласти статут закладу освіти за новим законом

Зауважте!

Внесення змін до установчого документа юридичної особи оформлюється шляхом викладення його в новій редакції (згідно з законодавством)

У роз’ясненні МОН інформує про нюанси:

  • найменування ЗЗСО
  • визначення типу та форми власності ЗЗСО
  • внесення до статуту переліку відомостей про ЗЗСО.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85633

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46506

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5067

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді