ДПА у четвертому класі — виключно для моніторингу

Про це повідомила Лілія Гриневич на засіданні Кабінету Міністрів

На можливість навчання у 5-му класі іспити 4-го не вплинуть жодним чином.

Завдання до двох предметів ДПА — української мови та математики — готують вчителі, користуючись невеличкими рекомендаціями від МОН.

«Я хочу застерегти учителів, щоб вони не зловживали цією грізною назвою ДПА, тому що ми маємо сигнали, що інколи створюється така атмосфера, коли батьки навіть наймають репетиторів для дітей», — сказала Лілія Гриневич.

За слова міністра, це шкодить дітям, руйнує їхню мотивацію до навчання та є порушенням ідеї моніторингу навчальних досягнень учнів цієї вікової групи.

Що в державному стандарті базової освіти

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Коли відпочиватимуть українські школярі влітку 2024

Усупереч складним умовам повномасштабної війни з рф, освітній процес у школах України завершується традиційно влітку. Проте є нюанси, які випливають із поточної ситуації у певних регіонах країни. Що це за умови і як коригується графік літніх канікул – читаймо далі
133

Шляхи подолання дитячої агресії

Чому діти жорстокі одне до одного? Чому вважають, що приниження іншого — привід пишатися собою і свідчення героїзму? Головне — убезпечити дітей від цього. Працюємо в системі «педагоги — учні — батьки» та шукаємо причини та шляхи подолання дитячої агресії в школі
19720

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді