Хочеш змін у майбутньому — стань зміною сьогодні

Сучасний педагог, вихователь: який він?

Як його бачать діти, батьки, керівництво? Зрештою, якої він сам про себе думки і до чого прагне? Це питання, про які говорять — «на часі». Звісно, насамперед вихователь має бути провідником дітей до знань, порадником, помічником. Утім навколишній світ і суспільство в ньому змінюються семимильними кроками. І до цих змін педагог зобов’язаний підлаштовуватися, як ніхто інший, аби за будь-яких обставин вміти знайти підхід до дитячого розуму і серця.

Певний відтінок на портрет сучасного педагога накладають його професійні й особистісні цінності. Тут важливо все: які в людини захоплення, уподобання, як вона проводить вільний час, чи комфортно почувається в колективі колег.

Ну і, звичайно, не можна оминути увагою, що нині чи не в кожному дошкільному закладі є комп’ютери і чи не кожна дитина вправно володіє девайсами. Тож вміння педагога працювати з новітніми інформаційно-комунікативними технологіями — це вже не просто додаткова опція, а незамінний інструмент роботи.

Саме на цьому й зосередимося в грудневому числі журналу.

Любі колеги, веселих, сніжних і щасливих вам новорічних та різдвяних свят! Зичимо вам в прийдешньому році творчої наснаги, наполегливості й терпіння. А ми обіцяємо ще більше цікавих і корисних матеріалів, друкованих та… електронних! Адже з 2018 року журнал «Вихователь-методист дошкільного закладу» виходитиме ще й в онлайн-форматі — як електронний журнал. Тому до зустрічі на його сторінках в наступному році!

З повагою головний редактор Марина Балагута

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27853

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47529

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39077

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42293

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді