Українські учні готуються до Олімпійських ігор з робототехніки

Уперше в історії робототехніки змагання FIRST GLOBAL Challenge відбудуться в олімпійському форматі — по одній команді від країни

14 липня у Вашингтоні свої технічні уміння демонструватимуть команди 160-ти країн. Україну представить команда у складі трьох учнів-конкурсантів і ментора.

Провідна ідея цьогорічного FIRST GLOBAL Challenge — порятунок світу від водної кризи.

Команди, об’єднані в альянси, виконуватимуть інженерні завдання. За допомогою робототехнічного комплекту необхідно буде:

  • сконструювати та запрограмувати робота
  • виконати за допомогою робота завдання, які спеціально розробили інженери США, Великої Британії та Китаю.

Українська команда вже створила робота, працюючи над ним понад три місяці. Діти користувалися будівельною системою REV Robotics. При цьому використали:

  • 7 електромоторів
  • 2 датчики кольору
  • незчисленну кількість додаткових електронних компонентів.

Програмний код написали мовою програмування Java.

Український робот для FIRST GLOBAL Challenge у Вашингтоні

Надія Владикіна, куратор з підготовки української команди на FIRST GLOBAL Challenge, стверджує, що робот є прототипом, на основі якого можна створити реального, аби допомагати в подоланні проблем забрудненої води, очищувати її.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

План роботи на літній оздоровчий період в ЗДО

Основне завдання в ЗДО — оздоровити дітей, створити простір для активного відпочинку та закріпити знання. Що потрібно врахувати, готуючи план роботи на літній оздоровчий період
88216

Шукаємо ключ до «замкнутої» дитини

Є діти, що граються, голосно сміючись, штовхаючись, поспішають до гурту, а є діти, які усамітнюються, стають мовчазними в компанії однолітків і, схоже, бояться людей. Педагоги мають вміти працювати з такими дітьми та вміти заспокоїти батьків і підказати їм шляхи вирішення ситуації.
1513

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
4937

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді