Юні винахідники на Відкритому чемпіонаті Європи FIRST LEGO

Теми:
Українські учні в Данії представили свої винаходи

25-29 травня команди переможців Всеукраїнського фестивалю ROBOfirst взяли участь у Відкритому чемпіонаті Європи FIRST LEGO у Данії, де презентували свої стартапи. Українці змагалися зі 119 командами з 50 країн, а це близько 1200 учасників.

Тематика винаходів — «Друзі тварин», отож роботи конкурсантів з усього світу були присвячені покращенню взаємодії людини і тварини.

Україну на чемпіонаті представляли дві українські команди:

  • ZOLOWIZARDS, м. Золотоноша Черкаської обл.
  • Kiborgs.UA, Черкаси.

Стартап українців отримав суддівську відзнаку за незвичайність та оригінальність.

Команда ZOLOWIZARDS презентувала проект Dog from bottle. Юні винахідники встановили баки для збору пластикових пляшок в усіх школах Золотоноші. Кошти, виручені зі здачі пластикових пляшок, члени команди передають до центру стерилізації тварин.

У такий спосіб учні долучаються до подолання двох проблем:

  • збереження навколишнього середовища
  • бездомності тварин у місті.

«Ваш підхід є комплексним і допомагає не лише тим, про кого сьогодні йде мова, — зазначили члени журі  Відкритого чемпіонату Європи FIRST LEGO. — Ви вдало демонструєте симбіоз того, як можна допомагати і тваринам, і зберегти природу. Ми дякуємо за те, що змогли привезти і показати свій проект «у роботі» і сподіваємось, що після змагань ваш проект стане прикладом для інших шкіл».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дії у разі виникнення пожежі в школі

У разі виникнення пожежі дії працівників навчального закладу, залучених до її гасіння, мають бути спрямовані на убезпечення людей, перш за все дітей, їх евакуацію та порятунок
62018

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12186

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді